Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), gerçek müşterilere dönüştürülen site ziyaretçilerinin oranını artırarak site performansını destekler. CRO, web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, Tıklama oranlarını ve diğer tanımlanmamış hedefleri artırmaya da yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, yürüttüğünüz her trafik kaynağı ve kampanyadan elde edilen ROİ'yi de etkiler; dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, ROİ'niz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak dijital pazarlamanın neredeyse tüm yönlerini geliştirir. Sürekli değişiklik, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelerden kaynaklanır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra tamamen yeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yürütülen tüm testlerin sonuçlarını koruyabilir ve kullanabilirsiniz. Bilgiler, bir sonraki girişiminiz için yararlı olan optimal uygulamaların bilgi bankası olacaktır.

CRO Teknikleri

A/B Testi

Daha fazla ROI 

İşbirliğimizin başlangıcında etkili iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak spesifik hedefler sağlayacak bir “test yolu” yaratmamıza olanak verdiğine inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlamalar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklandık. Uzman ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken kullanıcıların web sitenizle etkileşime girme yollarını ayrıntılı olarak analiz edecektir.

Ziyaretçilerin sitenizde istediklerini yapmalarını sağlamanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olarak işiniz için uzun vadeli etkili bir CRO stratejisi sağlamaya hazır.

21

Analiz edilen projeler

12

Pazar araştırması

16

İçerik denetimi

10

Müşteri denetimi

13

Etkinlik izleme

15

Sayfa içi analiz

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları almak için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Ayrıca, her yerinde test oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemenize veya üzerinde değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak şekilde yapıyoruz.

En etkili CRO teknikleri, A / B ayrık testi, çok değişkenli testin yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri de sunuyoruz. Yukarıdakilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını sağladığını belirleyene kadar tüm bu bilgileri kullanıyoruz.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçları aldığınızdan emin oluruz. Ekibimiz, daha fazla ziyaretçinizi dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol ederek (ve yeniden kontrol ederek) web sitenizin tüm özelliklerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecektir.

DAHA FAZLA YATIRIM GETİRİSİ

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Paranızı işinize yaratırken paranız için çalışın! Pazarlama bütçenizi profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen başarılı CRO stratejimize yatırın ve yatırımınızdan anında geri dönüş elde edin.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR