Dijital Danışmanlık

Dijital danışmanlık ölçülebilir Yatırım Getirisi (ROI) sağlayan, uygun maliyetli çözümler ve dijital stratejileri yönlendiren bir yaklaşım geliştirdik.

Dijital Danışmanlık, temel ticari hedeflerinizi gerçekleştirmeye odaklanan sıkı, dijital bir strateji tanımlamayı amaçlamaktadır. Profilinizi yükseltmek, geliri artırmak, verimliliği artırmak, maliyeti düşürmek, personelinizi eğitmek ve müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak herhangi bir şirketin başarısı için hayati önem taşıyan iş önceliklerinden sadece birkaçıdır. Yüksek getirilere fazladan para harcamaktan kaçınmak için karmaşık ve etkili bir stratejiye ihtiyacınız vardır.

Dijital Danışmanlık, işleri için tamamen dış kaynak kullanmak istemeyenler için paha biçilmez bir seçenektir. Kurum içi ekiplere eğitim ve geliştirme yardımı sağlamanın yanı sıra bazı geçici görevleri kaldırmaya da yardımcı olabilir.

Günümüzün önde gelen dijital ve yaratıcı çözümlerini sunma konusundaki derin bilgi ve tecrübemizle gurur duyuyoruz. Müşterilerimize, bekledikleri olağanüstü sonuçları sürekli olarak sunan endüstriyel, teknik ve yaratıcı deneyim sunuyoruz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Dijital danışmanlarımız ürününüz, hizmetiniz, müşterileriniz, şirket ihtiyaçlarınız ve / veya iş hedefleriniz hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak için sizinle ve ekip üyelerinizle grup görüşmeleri yapabilir. Uzmanlarımız dijital teknolojilerinizin etkisini ve etkinliğini değerlendirebilir ve hatta rakiplerinizin ne yaptığını araştırabilir. Ekibimiz daha sonra çevrimiçi başarı stratejinizin daha fazla ölçülmesi ve değerlendirilmesi için KPI'ları belirleyebilir. Ayrıca bütçenize, zaman kısıtlamalarınıza ve iç kaynaklarınıza en uygun etki ve etkinliği sağlayacak çözümleri şekillendirme ve önceliklendirme çalışmalarına da katılırlar.

Bahsedilen hizmetlerimize ek olarak, profesyonel ekibimiz, tüketici kişilerini profilleyerek, müşteri davranışlarını izleyerek ve tüketicilerin markanızla nasıl etkileşime girdiğini gözlemleyerek şirketiniz hakkında fikir oluşturabilir. Bu araştırma, müşterileriniz için hangi marka temas noktalarının önemli olduğunu ve “tüketici yolculukları” boyunca onları nasıl etkileyebileceğimizi daha iyi anlamamızı sağlıyor.
Hizmetlerimizin her birini ayrı ayrı veya Dijital Danışmanlık içindeki diğer hizmetler ile birlikte sağlayabiliriz.

DAHA FAZLA KAZANÇ

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın ve önemli yatırım getirileri sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi sunacağız.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR