E-posta Pazarlama

Yeni müşterilerin etkin ve etkili bir şekilde katılımını sağlama çabalarında ürün ve hizmetlerin reklamının yapılmasına yardımcı olmak için kitlenizin her bir bölümü için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta pazarlama, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve şirketinizin en son fırsatlarından ve haberlerinden haberdar olun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle YG ve uzun vadeli karlı ilişkiler geliştirmek için iş için bir anahtar olduğunu kabul ediyorlar. Kişiselleştirilmiş, bölümlere ayrılmış ve hedeflenen bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibi kullanır.
Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve sunmaya hazırdır. Ayrıca, satış ve kârlılığınızda önemli değişiklikler sağlamak için e-posta pazarlama kampanyanızı yönetebilirsiniz.

E-posta Şablonu Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-posta teslimini artırır. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı canlandırır ve hedef kitlenizin markanızla etkileşimini artırır.

Bireysel olarak uyarlanmış içerikle başlayarak uçtan uca e-posta kampanyası ve strateji yönetimine kadar her şeyi ele alıyoruz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştiriyor.

30

E-posta Kampanyaları

99

E-posta Şablonu Tasarımı

18

E-posta Pazarlama İstemcileri

14

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Daha Fazla Dönüşüm

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir ürünü satmanıza, bir nedeni tanıtmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz stil e-postaları tasarlarız. Mesajınızı kitlelere ulaştırıyoruz.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR