Local SEO

Local SEO, müşterileri kapılarınıza getirmektir.

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin en üstüne taşıyarak işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak özel olarak hedeflenen yerel sıralamalar aracılığıyla sitenize coğrafi olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız vardır.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıları, sayfa içi ve sosyal sinyalleri göndermek ve işletmenize en alakalı konumlar hakkında Google'a sinyalleri incelemek için bulunduğunuz yere özel olarak uyarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgileri doğruluk açısından sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalara ulaşmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyoruz ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Çevrimiçi Hareketlerde Artış

56,48%

Gelir Artışı

148%

Organik Trafik Artışı

46%

Mobil Trafik Artışı

Ayrıca işletmenizin yalnızca masaüstü bilgisayarlarda değil mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaklaşımımızla, web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da karlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi girişlerini potansiyel müşteriler ve harita sistemleri için doğru ve optimize ederek bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolay erişim sağlar.

Effective Web Development Solutions

Daha Fazla Trafik

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin önünde olmanızı sağlayın.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR