Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir yön alıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, standart banner reklamın ötesine geçen, mobil ekranda kolayca göz ardı edilmeyecek güçlü kullanıcı deneyimleri oluşturur ve bu da, hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma olanağı sunar.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün, yalnızca yaşa, cinsiyete ve yere değil, aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir kitle profilinde belirli bir hedef segmente ulaşma olanağı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliriz .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyonel ekibi olarak, tüm mobil kampanyanızı strateji taslağı, kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmesinden teslimat ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

21%

Döünüşüm Artışı

44%

Etkileşim Artışı

+80k

Sayfa Görüntülenme

10k

Kaydetme

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin size özel hazırlıyoruz. Büyük iş fırsatını kaçırmayın - mobil ortama geçin!

İlk Sayfa

Mobil ve masaüstünde odaklanmış tüm kullanıcılar için mükemmel bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlama potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır.

Kampanya

Mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden çapraz kanal yaklaşımını kullanıyoruz.

DAHA FAZLA KAZANÇ

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın ve önemli yatırım getirileri sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi sunacağız.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR