Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anında bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucunda markanıza çok daha geniş bir erişim ve gösterim sağlar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyoruz ve YG'yi en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ve bütçelerini izliyoruz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin işlerine ayrıntılı bir genel bakış ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığı hedeflerinin yanı sıra önerilen etkinliklerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin incelenmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımız aracılığıyla pozitif bir YG elde edin. Akıllıca para harcayın ve en hedefli ve en uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' sadık müşterilere 'dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyduklarını ifade eden kullanıcıları yeniden kullanmanıza yardımcı olacaktır

Sosyal Medya Reklamcılığı

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılık konusunda uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google Ads (AdWords), Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

20

PPC Yönetimi

123

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

61

Görüntülü Reklam Kampanyası

58

Başarılı PPC Yeniden Pazarlamaları

325

Sosyal Reklam Projeleri

DAHA FAZLA GELİR

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızdan maksimum getiri elde edin.

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR