Satış Ortaklığı Yönetimi (Affiliate Management)

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, bağlı kuruluş pazarlamasının altında yer alır.

Satış Ortağı Pazarlaması, bir ziyaretçiyi yönlendirmek için bir satış ortağını ödüllendirmek veya bir müşteri satın alma veya bir bültene abone olma gibi istenen bir işlemi gerçekleştirdiği için bir müşteriyi ödüllendirmekten oluşan bir çevrimiçi reklamcılık biçimini tanımlamak için kullanılan terimdir. Affiliate Marketing, bir bakıma sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak görülebilir - müşterileri sizinkinden satın almaya yönlendiren ilgili web siteleri ağı.

Satış ortağı kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde ve zamanında araştırma süreci / büyük nedeniyle seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için çok uygun olduğunda en iyi sonuçları verir. -hacim satışları.

Etkili Affiliate Marketing bir şey yapışmasını ümit ederek farklı web sitesi sahiplerine bir sürü bağlantı atmıyor. Üçüncü taraf web siteleri, güvenilir sayfalara sahip araştırma endüstrisi ile ilgili web siteleri ile uzun vadeli ilişkiler geliştirmek ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik sağlayacak değerli bir ortaklık ağı oluşturmak için iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Satış Ortağı Pazarlaması, özellikle satışlarda bir düşüşün olduğu zamanlarda komisyon değerleriyle esnek olma yeteneği gibi bazı iş özelliklerini de içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon satış ortaklarının sizin için daha fazla çalışmasını sağlayacaktır.

2

Satış Ortaklığı Kampanyaları

2

Satış ortağı izleme

78

Yeni üye alımı

9

Satış ortağı ağlarının seçimi

3

Katılımcı Ödülleri Program Yönetimi

2

Ağ Kurulumu

Bağlı kuruluş yönetim ekibimiz, rakiplerinizi geride bırakmanıza yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış oluşturabilir. Sizi, size en uygun yerleşimi sunarken ve gerçek satış hacimleri oluştururken, sizin için en uygun çoklu ağlar, sektörler ve yayıncılarla bağlayabilmemiz için gerekli teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Kararlaştırılan son tarihte komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı kuruluş sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmeniz de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza güven duymalarına yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel eğitimli uzmanlarımızın performansınızı ve performansa dayalı bir model dahilinde satışlarınızı ve potansiyel satışlarınızı artırmak için diğer üst düzey kuruluşlarla yenilikçi stratejiler ve ilişkiler kullanmasının nedeni budur.

DAHA FAZLA SATICI

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir satış ortağı kampanyasının işletmeniz için tüm yönlerini yönetebilir ve satış ortaklarını ürününüzü satmak için nasıl motive edeceğimizi biliriz. Hangi satış ortağı ağlarının sektörünüz için en iyi olduğunu biliyoruz ve ürününüzün bu satış ortağı sitelerinde daha fazla kapsama alanı sağlayacak ilişkileri nasıl kuracağınızı biliyoruz.