Sosyal Medya Yönetimi

Etkili sosyal strateji, işinizi büyütür, kazancınızı artırır ve rakiplerinizin önüne geçirir.

Misles aylık bütçe yönetim rekorunu kırdı. Portföy harcamasının büyük kısmı Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletlerin'den oluştu.

 

 

Nasıl Yönetiyoruz?

     Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanan sosyal medya kimliği, içerikleri, reklamları ve stratejileri kullanırız. Marka bilinirliğinizi artırmayı, yeni müşteriler edinmeyi, kârlılığınızı yükseltmeyi amaçlayan sosyal medya yönetimi ile işinizi büyütmenizi hedefleriz.

    Günlük 2bin TL cirosu olan bir işletme veya bu yıl %20 büyümeyi hedefleyen 1 milyar dolarlık bir şirket olun, biz ikisinide yapıyoruz.

    Veri ve sonuç odaklıyız. Misles sadece sosyal medya yönetmiyor. Şirketinize; aynı amaçlar için çalışan, ortağınız gibi düşünen bir ekip dahil ediyorsunuz.

Temel olarak neler yapıyoruz?

 

Sosyal Medya Kimliği

Markanız ve kitlenizle rezonansa giren kaliteli içerik ve estetikle sosyal medya kimliği oluştuyoruz. (Profil fotoğrafı, öne çıkanlar, hakkında, iletişim, renkler, fontlar ve sosyal medya diliniz. )

Rakip Analizi

Dostuna yakın ol, rakiplerine daha da yakın! (Yerel, ulusal veya global hacimde önce sizi sonra rakiplerinizi tanıyoruz.)

Strateji Geliştirme

Neden sosyal medyada olmak istiyoruz? Hedef kitlemiz kim? Ne paylaşacağız? Nerede paylaşacağız? Ne anlatacağız? Ne sonuç bekleyeceğiz? ...

İçerik Yönetimi

İçerik her şey değil ama çok şeydir. Haftada kaç içerik, neler paylaşacağımız ve aylık planlarımız hazırlarız. Plan şart ve artık ne paylaşacağınızı düşünmenize gerek yok. 

Reklam Yönetimi (Sponsor)

Reklamlarınız, içeriğinizi özel olarak hedeflenmiş ve yüksek nitelikli kitleye ulaşmanıza olanak tanır ve böylece daha iyi dönüşüm fırsatları alırsınız. 

Marka İtibarı

İşletmenizin itibarını artırmanıza, izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladığını öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Raporlama

Stratejimizle hedeflerimize ulaşmak için verilerden yola çıkarak bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla bir sosyal medya raporu hazırlıyoruz.

Daha Büyük Kitle

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Ekibimiz, sosyal medya pazarlama ve çevrimiçi tanıtımınızın tüm potansiyelini açmanıza yardımcı olabilir!

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR