Sosyal Medya Yönetimi

Etkili sosyal strateji, işinizi büyütür, kazancınızı artırır ve rakiplerinizin önüne geçirir.

Sosyal medya uzmanlarımız; hedeflerinizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşıma değer içerikler oluşturmanıza, binlerce ve milyonlarca insana erişmenize ve son olarak sosyal medyanızı tüm yönleriyle iyileştirmenizi sağlar.

 

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini kullanırız. Yeni müşteriler çekmeyi ve kârlılığınızı artırmayı amaçlayan ve harika yönetilen sosyal hesapları  ile rakiplerinizin önüne geçersiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına sağlar ve mutlaka müşterilerimize kazandırır. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları; erişim, gösterim, paylaşım, yorum ve beğenilerin sayısına yansıyor. 

Kurulum & Özelleştirme

Markanız ve kitlenizle rezonansa giren kaliteli içerik ve estetikle sosyal medya profillerini oluşturur ve özelleştiririz.

Rakip Analizi

Dostuna yakın ol, rakiplerine daha da yakın!

Strateji Geliştirme

Neden sosyal medyada olmak istiyorsunuz? Hedef kitleniz kim? Ne paylaşacaksınız? Nerede paylaşacaksınız? Ne zaman paylaşacaksınız? ...

İçerik Yönetimi

İçerik her şey değil ama çok şeydir. 12 liralık reklamla 300Bin kişiye kaliteli içerikle ulaşırsınız. İçerik takvimi ve fikirlerini artık düşünmenize gerek yok. 

Reklam Yönetimi (Sponsor)

Reklamlarınız, içeriğinizi özel olarak hedeflenmiş ve yüksek nitelikli kitleye ulaşmanıza olanak tanır ve böylece daha iyi dönüşüm fırsatları alırsınız.

Marka İtibarı

İşletmenizin itibarını artırmanıza, izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladığını öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Raporlama

Stratejimizle hedeflerimize ulaşmak için verilerden yola çıkarak bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla bir sosyal medya raporu hazırlıyoruz.

Daha Büyük Kitle

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Ekibimiz, sosyal medya pazarlama ve çevrimiçi tanıtımınızın tüm potansiyelini açmanıza yardımcı olabilir!

Görüşler

TÜMÜNÜ GÖR